Juell, Tore(1942-)
Vårløsning
Olje på plate
65x81
Signert nede t.h.: T. Juell
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
65x81
Signert nede t.h.: T. Juell
Vurdering
NOK 10 000–12 000