Finne, Ferdinand(1910-1999)
Markblomster Almunecar
Olje på lerret
46x55
Signert nede t.h.: Ferdinand Finne
Påtegnet med tittel og datert, mars 1959, på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000