Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Finne, Ferdinand(1910-1999)
Markblomster Almunecar

Olje på lerret
46x55
Signert nede t.h.: Ferdinand Finne

Påtegnet med tittel og datert, mars 1959, på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 15 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000