Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Høstlandskap
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: R. Th
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 3 800
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: R. Th
Vurdering