Bergslien, Brynjulf(1830-1898)
Den første skrekk 1895
Gips
41x48
Signert og datert nede t.h.: B Bergslien 1895
Påtegnet med tittel nede på relieffet: "Den første skræk".
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000