Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Solsikker 1947

Olje på lerret
90x75
Signert og datert nede t.h.: Aulie -47

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.

Kunstnernes Hus, Oslo 1949, kat.nr. 3. Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr. 83.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000