Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fjordlandskap med fiskere 1887
Olje på lerret
61x95
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen Df 1887-
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Olje på lerret
61x95
Vurdering