Boll, Reinholdt(1825-1897)
Losskøyte ved fyrlykt
Olje på lerret
31x46
Signert nede t.h.: Reinholdt Boll.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
31x46
Vurdering