Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Enger, Erling(1899-1990)
Vinterlandskap med hus 1969

Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.h.: E.E. -69.

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 18 000