Enger, Erling(1899-1990)
Vinterlandskap med hus 1969
Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.h.: E.E. -69.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
46x55
Vurdering