Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Geelmuyden, B.
Rose i vase 1914

Olje på lerret
43x29
Signert og datert nede t.h.: B Geelmuyden 1914

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 800