Mohr, Hugo Lous(1889-1970)
Kystlandskap 1944
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: HLM-44
Antagelig fra Holmsbu.
Vurdering
NOK 4 000–5 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på plate
38x46
Antagelig fra Holmsbu.
Vurdering
NOK 4 000–5 000