Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Seilbåter i aftensol 1912
Olje på plate
57x53
Signert og datert nede t.v.: Th H. 16/3-1912.
Påtegnet med dedikasjon nede t.v.
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 10 500
Olje på plate
57x53
Vurdering