Kihle, Harald(1905-1997)
Ut å reise 1971
Litografi, lysmål
45x59
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -71.
Påtegnet med tittel og nummerert nede t.v.: 330/360. Påtegnet: lito, nede t.h.
Vurdering
Tilslag NOK 6 500