Berg, Georg Backer(1900-1980)
Smygehålå i Stavanger
Olje på lerret
31x46
Signert nede t.h.: G. Backer Berg
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Olje på lerret
31x46
Vurdering