Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Vase 1969
Glass
H: 12,5 cm.
Signert og datert BM 69
Grønt og gråfarget med luftbobler.
Vurdering
NOK 1 500
Glass
H: 12,5 cm.
Signert og datert BM 69
Vurdering
NOK 1 500