Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Vase 1969

Glass
H: 12,5 cm.
Signert og datert BM 69

Grønt og gråfarget med luftbobler.

Vurdering
NOK 1 500