Krogstad, Bjørn(1943-)
Kvinne i interiør
Olje på lerret
52x46
Signert nede t.v.: BK
Vurdering
Tilslag NOK 6 000 med forbehold
Olje på lerret
52x46
Signert nede t.v.: BK
Vurdering