Bleken, Håkon(1929-)
Komposisjon 1994
Akvarell på papir
76x58
Signert og datert nede t.h.: HB 94
Vurdering
Tilslag NOK 7 000 med forbehold
Akvarell på papir
76x58
Vurdering