Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Kvinne med folkedrakt i fjellandskap
Olje på lerret
68x123
Noe utydelig signert nede t.h.: JE
Angivelig en studie til en stor komposisjon av Jahn Ekenæs.
Vurdering
Tilslag NOK 6 000