Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Hus i kystlandskap
Olje på lerret
64x83
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering
Olje på lerret
64x83
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering