Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Kiste

Rosemalt tre
H: 62 cm. L: 81 cm. D: 55 cm.
Datert 1824

Eierinitialer: JKSD. Lås mangler.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 8 500