Komposisjon i blått 1970
Olje på lerret
66x51
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 70.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 78 000
Olje på lerret
66x51
Vurdering