Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fiskevær i Lofoten
Olje på lerret
39x58
Signert nede t.h.: A. Normann
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 44 000
Olje på lerret
39x58
Signert nede t.h.: A. Normann
Vurdering