Martinsen, Kåre(1912-1986)
Ballade 1977
Olje på lerret
84x105
Signert og datert nede t.v.: Kåre Martinsen - 77.
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00