Rom, Per(1903-1985)
Arbeidere i granskog 1945
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Per Rom 45
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 1 300
Olje på plate
46x55
Vurdering
NOK 3 000–5 000