Engebret, Bjarne(1905-1985)
Figurer i park. Skisse

Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: Bjarne Engebret

Signert og påtegnet "Skisse" på baksiden av rammen.

Vurdering
NOK 3 000

Tilslag NOK 3 000