Furnes, Lars Roger(1948-)
Høst - Tjernet

Olje på lerret
100x81
Signert nede t.h.: L. R. Furnes.

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Galleri 1814, Eidsvoll, kat.nr. 21.

Vurdering

Tilslag NOK 3 000