Sørensen, Henrik(1882-1962)
Fra Vinje
Olje på lerret
38x55
Signert nede t. h.: HS
Påtegnet med tittel og datert 1961, på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
38x55
Signert nede t. h.: HS
Vurdering