Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap med hus
Olje på lerret
46x55
Signert nede t. h.: A. Schultz
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Olje på lerret
46x55
Vurdering