Strømme, Olav(1909-1978)
Fra Venezia 1960
Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t. h.: O. Strømme 60.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
33x41
Vurdering