Moore, Henry(1898-1986)
Liggende figur
Litografi, lysmål
46x52
Signert nede t.h.: Moore
Nummerert nede t.v.: 49/50.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Tilslag NOK 2 600
Litografi, lysmål
46x52
Signert nede t.h.: Moore
Nummerert nede t.v.: 49/50.
Vurdering
NOK 3 000–4 000