Nielssen, Finn(1908-1962)
Vinterlandskap med hus og figurer 1957
Olje på lerret
47x63
Signert og datert nede t.h.: Fini -57
Vurdering
NOK 2 500–3 000
Olje på lerret
47x63
Vurdering
NOK 2 500–3 000