Eriksen, Bjarne(1882-1970)
Skogslandskap med sti 1947
Olje på lerret
85x68
Signert og datert nede t.h.: Bjarne Eriksen 1947
Vurdering
NOK 5 000–6 000
Olje på lerret
85x68
Vurdering
NOK 5 000–6 000