Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Landskap med sti 1941
Olje på lerret
46x54
Signert og datert nede t.h.: R. Th 41
Vurdering
NOK 5 000–6 000
Olje på lerret
46x54
Vurdering
NOK 5 000–6 000