Aasen, Astri(1875-1935)
Fra salen Munkegaten 24 Trondhjem 1919
Olje på lerret
60x80
Signert og datert nede t.h.: Astri Aasen. 1919.
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet, samt påtegnet: Malt av Astri Aasen i juni 1919.
Vurdering
Tilslag NOK 7 000