Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Gude, Nils(1859-1908)
Mann med pipe 1878

Olje på lerret
25x18
Signert og datert nede t.h.: N Gude. 78.

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 1 500