Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Forrige
14
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Eikaas, Ludvig
(1920-2010)
Svaberg
Akvarell på papir,
25x33
Signert nede t.h.: Eikaas
Vurdering
NOK 3 000–5 000