Tiller, Lars(1924-1994)
Litografi, lysmål
18x28
Signert nede t.h.: Lars Tiller
Nummerert nede t.v.: 5/6. Påtegnet på baksiden: 172.
Vurdering
Tilslag NOK 1 400
Litografi, lysmål
18x28
Vurdering