Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Tiller, Lars(1924-1994)

Litografi, lysmål
18x28
Signert nede t.h.: Lars Tiller

Nummerert nede t.v.: 5/6. Påtegnet på baksiden: 172.

Vurdering

Tilslag NOK 1 400