Widerberg, Frans(1934-2017)
Svevende
Litografi
45x63
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Påtegnet nede t.h.: Prøvetrykk. Påtegnet med tittel nede på arket. Påtegnet speilvendt nede på arket (i platen): Romfarere.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 2 000