Sørensen, Henrik(1882-1962)
De som venter 1947
Litografi, lysmål
53x62
Signert og datert nede t.h.: Henrik Sørensen lith 1947
Nummerert nede t.v.: 62/200.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 3 000
Litografi, lysmål
53x62
Nummerert nede t.v.: 62/200.
Vurdering
NOK 3 000–5 000