Hagen, Else(1914-2010)
Komposisjon med figur
Litografi, lysmål
49x33
Signert nede t.h.: Else Hagen
Nummert nede t.v.: 10/60.
Vurdering
NOK 1 500
Litografi, lysmål
49x33
Signert nede t.h.: Else Hagen
Nummert nede t.v.: 10/60.
Vurdering
NOK 1 500