Sitje, Joronn(1897-1982)
Aften i haven
Olje på lerret
50x61
Signert nede t.h.: Joronn Sitje
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Olje på lerret
50x61
Vurdering