Silseth, Eli(1927-1991)
Høns 1958
Akvarell og penn, lysmål
32x57
Signert og datert nede t.h.: Eli Silseth -58.
Påtegnet med tittel på bakplaten.
Vurdering
Akvarell og penn, lysmål
32x57
Vurdering