Furulund, Thor(1943-2016)
Gjenstanden 1980
Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.h.: Furulund 80
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Olje på lerret
70x70
Vurdering