Hougaard, Henning
Stokkender ved åpent vann, vinter
Olje på lerret
65x92
Signert nede t.h.: Henning Hougaard
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Olje på lerret
65x92
Vurdering
NOK 3 000–5 000