Elgin, Dag Erik(1962-)
Portal
Olje på lerret
73x61
Signert nede t.v.: Elgin
Signert, påtegnet med tittel og datert 1988 på baksiden av lerretet.
Vurdering
Olje på lerret
73x61
Signert nede t.v.: Elgin
Vurdering