Mæhle, Ole(1904-1990)
Vintermorgen
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: Ole Mæhle
Signert, datert 1981 og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: Ole Mæhle
Vurdering