Nordhagen, Johan(1856-1956)
Mannsportrett 1893
Radering, lysmål
24x18
Signert og datert i platen på midten t.h.: Joh. Nordhagen 1893.
Vurdering
NOK 800–1 000
Radering, lysmål
24x18
Vurdering
NOK 800–1 000