Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Tordenvær over Holmsbu 1934

Olje på plate
50x58
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Til Claes-Magnus fra Søren 1934

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen, samt påtegnet med dedikasjon.

Vurdering

Tilslag NOK 8 000