Kongelf, Gudrun(1909-1987)
Komposisjon 1957
Serigrafi, lysmål
45x32
Signert og datert nede t.h.: Gudrun Kongelf 1957
Nummerert og påtegnet nede t.v.: Serigrafi 3/20.
Vurdering
NOK 2 000
Tilslag NOK 1 200