Johannessen, Jens(1934-)
Komposisjon med figurer
Akvarell på papir, lysmål
45x42
Signert nede t.h.: JJ
Vurdering
Tilslag NOK 5 000
Akvarell på papir, lysmål
45x42
Signert nede t.h.: JJ
Vurdering