Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Grønn katt
Litografi, lysmål
51x39
Signert nede t.h.: Eikaas
Nummerert nede t.v.: 4/200.
Vurdering
Tilslag NOK 1 900
Litografi, lysmål
51x39
Signert nede t.h.: Eikaas
Nummerert nede t.v.: 4/200.
Vurdering